Наукова бібліотека


МНУ ім. В. О. Сухомлинського

Архів новин
Серед прадавніх осінніх християнських свят є свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою усієї України і, зокрема, козацтва. Тому в Україні 14 жовтня оголошено Днем українського Козацтва, а з 2014 року указом Президента України на свято Покрови призначено День захисника України. Так, 11 жовтня бібліотека разом з викладачем Дармосюк В.М. та студентами механіко-математичного факультету вшанували цю Святиню.
детальніше


20 вересня, на механіко-математичному факультеті було проведено науково методичний семінар вчителів природничих дисциплін. Наша бібліотека взяла участь в цій події - представила яскраву виставку книг на педагогічну, філологічну, філософську та природничу тематики.
детальніше


Педагогічна спадщина Г. Ващенка стала справжнім відкриттям для України. Справжній будівничий української національної школи і освіти, борець за піднесення національної свідомості українців. Великий педагог ХХ століття Г. Ващенко водночас виступає і як філософ, історик, він наш сучасник за тлумаченням, розумінням, уболіванням за долю України.

детальніше


18 травня у стінах читального залу Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Сухомлинського відбулася зустріч із заступником директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею "Старофлотські казарми" з наукової роботи, кандидатом історичних наук Чернявським В.В., який презентував україномовне перевидання книги видатного миколаївського громадського діяча Г.М. Ге "Історичний нарис столітнього існування м. Миколаєва при гирлі Інгулу (1790-1890)".

детальніше


16 травня 2018 р. на факультеті дошкільної та початкової освіти відбулося засідання круглого столу "Творчість у житті дитини: діалог із В.О. Сухомлинським". Даний захід був насичений змістовними, науковими, тематичними виступами викладачів та студентів. Яскравим ілюстрованим супроводом заходу стала виставка "Творча спадщина В.О. Сухомлинського" організована співробітниками Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Сухомлинського.
детальніше


25 квітня співробітники НБ МНУ імені В.О. Сухомлинського взяли участь у Всеукраїнському вебінарі „Упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи освітянських бібліотек”, який провела Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського спільно з ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти” Міністерства освіти і науки України за сприяння Microsoft.
детальніше


4 квітня до Наукової бібліотеки МНУ ім.В.О. Сухомлинського завітали викладачі кафедри української мови і літератури
Філатова О.С., Романюк Л.М., Корнієнко І.А., Гурдуз А.І. з абітурієнтами філологічного факультету - школярами міста й області.
детальніше


13 березня на факультеті фізичного виховання та спорту за участю студентів і заступника декана по роботі зі студентами Адаменко О.О. відбувся педагогічний дискурс, присвячений 130 річниці від дня народження А.С. Макаренка, видатного українського педагога. Його надбання склали не лише яскраву сторінку вітчизняної педагогіки та її історії, а й стали феноменом світового освітньо-виховного процесу. На дискурсі бібліотекою була представлена виставка книг «Феномен педагогічної спадщини А.С. Макаренка». Здобутки виховної системи А.С. Макаренка є незаперечними, а соціально-педагогічні ідеї актуальні на сучасному етапі, коли загострились соціальні проблеми суспільства.
детальніше


У цей передсвятковий день до Наукової бібліотеки МНУ імені В.О. Сухомлинського завітав надзвичайно цікавий гість. Нам всім випала чудова нагода зустрітись із талановитим актором, заслуженим артистом України Андрієм Деріком.

детальніше


2018-рік вшанування великого українського поета, борця за свободу України, патріота Василя Стуса. 8 січня йому виповнилося би 80 років.Його закатували, але не перемогли.Поетові вдалося виконати свою місію.Його не стало, але слово й досі живе.За це йому вічно буде вдячна Україна. Разом зі студентами 118,128,148,158 груп факультету дошкільної та початкової освіти і викладачем Казанжи О.В. ми провели вечір пам'яті В.Стуса "Свіча в кам’яній пітьмі" і перегорнули сторінки життя геніального поета.
детальніше


23 лютого в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського відбувся ІІ тур регіональної олімпіади з прикладної лінгвістики.
Бібліотекою була представлена тематична виставка «Методика навчання мови та літератури як наука»
детальніше


«Як парость виноградної лози, плекайте мову...»
22 лютого до Дня рідної мови викладачі і студенти філологічного факультету кафедри української мови і літератури провели соціокультурний форум «Миколаївщина багатонаціональна: зберегти рідне, набути нове». На цьому святі бібліотека представила яскраву виставку, на якій було підібрано найкращі книжки з рідної мови.
Мова - душа кожної національності, її свідомість, її святощі, її найцінніший скарб... В мові - наша стара й нова культура, ознака нашого національного визначення.

детальніше


20 лютого на механіко-математичний факультет завітали учні морського ліцею. Захід був присвячений видатним особистостям у сфері фізико-математичних наук.
Бібліотека взяла участь у цьому заході і підготувала цікаву креативну виставку з даної тематики.

детальніше


«Подаруй книгу з любов’ю»
14 лютого відзначається не тільки День святого Валентина, а й Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day)!
Започаткувала цей день засновниця відомого сайту Delightful Children`s Books в США Еммі Бродмур зі своїм синочком.
детальніше


На професійні студії Наукова бібліотека завжди запрошує цікавих людей.
Цей день не став винятком. 31 січня 2018 року відбулася зустріч бібліотекарів з кандидатом історичних наук, доцентом Хаєцьким О.П., який презентував нову книгу «Книга пам’яті. Частина друга» про викладачів та співробітників-ветеранів МНУ ім. В.О. Сухомлинського. Одним з авторів книги є сучасний директор НБ Сімоненко (Мельникова) Наталя Євгенівна зі статтею про колишнього очільника бібліотеки Савчука Олександра Микитовича.
Дякуємо Олександру Петровичу за теплу, душевну зустріч, наповнену спогадами та цікавими, раніше невідомими фактами з біографій бібліотекарів та викладачів.
детальніше


У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Щорічно 22 січня весь український народ відзначає День Соборності як шану тому доленосному Акту злуки, коли були зламані кордони між двома українськими республіками.
До Дня Соборності України працівниками бібліотеки організовано тематичну виставку «Історичний урок єднання». Маємо надію, що будуть зруйновані кордони і в душах українців, й вони об’єднаються заради однієї величної мети – побудувати економічно та духовно багатої, вільної й соборної України.
детальніше


18 січня на механіко-математичному факультеті був проведений STEM-майданчик «Планети екзо». На захід були запрошені вчителі фізики та астрономії Миколаївської області. Усі присутні змогли ознайомитися з цікавою виставкою книг та періодичних видань «Дидактичні засади організації навчання фізики в старшій школі», яку підготовили співробітники бібліотеки.
детальніше


20 грудня разом з викладачем, кандидатом історичних наук, доцентом Буглай Н.М. Навчально-наукового інституту історія, політології та права, було проведено усний журнал «Миколаївщина: шляхами тисячоліть».
детальніше


Відтворити атмосферу Андріївських вечорниць 15 грудня спробували студенти 218 групи факультету дошкільної та початкової освіти на чолі з Тесленко С.О. Були і пісні, й ворожіння, і танці, й частування, і калита… Словом, вдалися вечорниці на славу! Інформаційний супровід НБ МНУ ім. В.О. Сухомлинського.
детальніше


Залучившись в атмосферу козацьких часів, звичаїв, традицій, ознайомитись із основними принципами козацького виховання та освіти допоміг пізнавально-розвивальний захід-подорож до Запорізької Січі. Організаторами його виступили студенти 148 та 248 груп та викладач кафедри початкової освіти Тимченко А.А. Інформаційний супровід – Наукова бібліотека МНУ ім. В.О. Сухомлинського.
детальніше


1 грудня у Всесвітній день боротьби зі СНІДом Наукова бібліотека МНУ ім. В.О. Сухомлинського організувала виставку перегляд літератури «Подумай про майбутнє – обери життя»
детальніше


Представники колективу бібліотеки взяли участь у покладанні квітів до пам'ятника «Пам'яті Небесної Сотні», яке відбулося в річницю Майдану 21 листопада в Парку Європи.
детальніше


16 листопада 2017 року НБ МНУ ім. В.О. Сухомлинського спільно з кафедрою дошкільної освіти проведено літературно-філософське ревю «Світ ловив мене, та не спіймав…» до 295 річниці від дня народження Г.С. Сковороди.
детальніше9 листопада в Україні щороку відзначається День української писемності та мови. Звичайно, наша бібліотека не залишилась осторонь цього свята, і разом зі студентами механіко-математичного факультету провели мовний форум «Місце української мови в житті сучасного суспільства».
детальніше


3 листопада на факультеті початкової освіти співробітники Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Сухомлинського представили виставку «Мова як безцінний скарб».
детальніше


2 листопада співробітники Наукової бібліотеки МНУ
ім. В.О. Сухомлинського спільно з доктором філософії Січко І.О. та студентами 348 групи факультету дошкільної та початкової освіти було проведено екологічну конференцію «Тварини вдома: примха чи зважене рішення?»
детальніше


1 листопада співробітники Наукової бібліотеки провели інформаційну лекцію «Бібліотека вузу. Роль бібліотеки в організації навчальної діяльності студента»
детальніше


24 жовтня відбувся День інформації для викладачів та студентів університету.
детальніше


21 жовтня Науковою бібліотекою МНУ ім. В.О. Сухомлинського до Дня відкритих дверей було представлено виставку: "Наукові надбання викладачів МНУ ім. В.О. Сухомлинського"
детальніше


Напередодні свята Покрови, у п’ятницю, 13 жовтня у холі університету на 3 поверсі, проходила виставка приурочена до дня захисника України «Історія мужності і самопожертви».
детальніше


4 жовтня відбулися змагання з настільного тенісу в рамках університетської спартакіади присвяченої Дню Захисника України.
детальніше


21 вересня у читальному залі університету МНУ імені В.О.Сухомлинського відбувся краєзнавчий вернісаж "Видатні постаті Миколаївщини".
детальніше


14 вересня Науковою бібліотекою був проведений День інформації, на якому були представлені нові надходження до бібліотеки за останній час.
детальніше


31 травня у читальному залі Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О.Сухомлинського відбувся конкурс студентських наукових і творчих робіт "Європа в Україні. Україна в Європі: очима молоді"
детальніше


"Вам, берегині роду!"

15 травня Наукова бібліотека ім. В.О. Сухомлинського спільно з механіко-математичним факультетом та ТЦ "Естетика" провела захід до Дня матері.
детальніше


13 травня на базі МНУ ім. В.О. Сухомлинського відбувся фестиваль творчості, натхнення і науки "Молодіжна хвиля". детальніше


27 квітня 2017 року Наукова бібліотека МНУ ім. В.О. Сухомлинського спільно зі студентами та викладачами факультету дошкільної та початкової освіти презентувала науково-бібліографічний покажчик «Логопедія: традиції і новаторство».детальніше


27-28 квітня 2017 року на базі Наукової бібліотеки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Візія бібліотеки ВНЗ в контексті розвитку сучасних соціокомунікативних концепцій»детальніше


28 березня миколаївці відзначають День визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників. Наукова бібліотека МНУ імені
В.О.Сухомлинського долучилася до святкування, представивши виставку книг - "Миколаївщина: лiтопис iсторичних подiй".
детальніше


Цікавим доповненням відкриття прес центру фестивалю "Молодіжна хвиля запалює серця" стала книжкова інсталяція "В країні знань". детальніше


Щовесни Наукова бібліотека МНУ ім. В.О. Сухомлинського та студенти факультету дошкільної і початкової освіти (спеціальності «Дошкільна освіта») проводять творчі майстер-класи. Цього року ми провели BiblioArt майстерню «Тістопластичні етюди» зі студентами 228 групи. детальніше


14 березня 2017 року до читальної зали Наукової бібліотеки МНУ ім. В. О. Сухомлинського із пізнавальною метою завітали учасники квесту "Шевченко - forever", що проводився філологічним факультетом.детальніше


Тарас Шевченко живий. Він був і є всюди, де були, є і будуть українці. детальніше


3 березня відзначається Всесвітній день письменника. Письменник - професія, якій навчаються і опановують все життя.детальніше


1 березня світова спільнота відзначає Міжнародний день котів та кішок. детальніше


У рамках співпраці з факультетом педагогіки та психології Науковою бібліотекою, до тижня державних символів України, була організована виставка під назвою «Символи твої, Україно» детальніше


21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. До цього дня Науковою бібліотекою було підготовлено яскраву виставку літератури для проведення конкурсу на механіко-математичному факультеті "Виразне читання віршів українською мовою" детальніше


«Це все тобі, історику!» під такою назвою з 7 по 10 лютого у читальному залі Наукової бібліотеки пройшла книжкова мега-виставка.
детальніше


17 грудня Наукова бібліотека ім. В.О. Сухомлинського брала участь у фестивалі творчості, натхнення і науки «Молодіжна хвиля». детальніше


Грудень – початок зими і місяць передчуття свята. Для студентів факультету дошкільної і початкової освіти 14 грудня 2016 року Наукова бібліотека МНУ ім. В. О. Сухомлинського підготувала цікаву пізнавальну виставку літератури «Свято наближається».детальніше


9 грудня 2016 року Наукова бібліотека МНУ ім. В.О.Сухомлинського спільно з кафедрою правознавства Інституту історії, політології та права презентувала виставку науково-методичної літератури «Права людини у сучасному світі»детальніше


15 листопада у актовому залі університету відбулася зустріч з випускником Миколаївського національного університету ім. В. О. Су-
хомлинського, Заслуженим артистом України, артистом Обласної Миколаївської філармонії у складі гурту народної та сучасної пісні «Вільні козаки», керівником «народної» вокальної студії Міського будинку вчителя Олександром Сичовим!детальніше


4 листопада в читальній залі Наукової бібліотеки МНУ ім. В. О. Сухо-
млинського для студентів та магістрантів Навчально-наукового інституту історії, політології та права проведено презентацію біобібліографічного покажчика «Борис Миколайович Мозолевський – історик, археолог, поет».детальніше


        2 листопада 2016 року в читальному залі Наукової бібліотеки МНУ ім. В. О. Сухомлинського відбулося засідання круглого столу «Гроші, час, люди, знання».детальніше


        28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Того осіннього дня в далекому 1944-му відлунали останні військові залпи на території України…

детальніше


        Наукова бібліотека МНУ ім. В. О. Сухомлинського 26.10.16 р. спільно із доктором філології в галузі освіти Січко І.О. та студентами 348 та 358 груп факультету дошкільної і початкової освіти організувала і провела екологічний лекторій під назвою «Людина і тварини: партнерство чи протистояння?».
детальніше


30 вересня, вже традиційно, Наукова бібліотека МНУ імені В. О. Сухо-
млинського своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек, святкує разом зі своїми читачами. В цьому році музично-літературні читання «Народу нашого і велич, і краса» були присвячені 25-ти річчю Незалежності нашої держави.детальніше


        22 вересня відбулася презентація збірки віршів під назвою «Невідома»детальніше


        12 вересня співробітники Наукової бібліотеки разом з викладачами та студентами факультету педагогіки та психології вшанували пам'ять жертв фашизму.детальніше


Наукова бібліотека Миколаївського національного університету імені
В. О. Сухомлинського разом з городянами святкувала 227 річницю заснування міста на вулиці Соборній.
        14 травня НБ МНУ ім. В. О. Сухомлинського взяла участь у науково-творчому фестивалі «Молодіжна хвиля-2» для майбутніх вчених
детальніше


        4 травня 2016 року у читальному залі відбувся круглий стіл "Професійні якості соціального педагога".детальніше


        28 квітня в Інституті історії, політології та права відбулася презентація книги «Історія рідного краю. Миколаївщина».детальніше


        26 квітня 2016 року читальна зала Наукової бібліотеки МНУ ім.
В. О. Сухомлинського вже вкотре перетворилась на художню майстерню. Сьогодні проводився теоретичний екскурс з майстер-класом «Писанкові очі Всесвіту».детальніше


        26 квітня у читальному залі Наукової бібліотеки у рамках проведення інтерактивного проекту «Чорнобиль: пряма мова»детальніше


        25.04.16 у читальному залі Наукової бібліотеки відбувся перегляд літератури «Веселкова мозаїка літа» для студентів факультету дошкільної та початкової освітидетальніше


                   Шановні читачі! В читальному залі Наукової бібліотеки МНУ ім. В. О. Сухомлинського проходить «Місячник молодіжної книги»детальніше


           З 11 по 15 квітня відбувся «Тиждень здорового способу життя», присвячений Всесвітньому дню здоров’я, який відзначався 7 квітня.детальніше


        6 квітня 2016 року в МНУ ім. В. О. Сухомлинського відбулася зустріч із відомою нині львівською письменницею, яка творить українське фентезі, Дарою Корній.детальніше


             Розширення кругозору, всебічний розвиток та постійна робота над собою є невід’ємними складовими професії бібліотекаря. У цьому нам допомагають регулярні зустрічі з цікавими людьми, семінари та майстер-класи.детальніше


        25 березня ми провели захiд “Я жінка – я поет!”, присвячений творчості поетес рiзних часiв i континентiв.детальніше


        У кожного народу є свої вічні цінності. У нас, українців, до таких цінностей відноситься мистецтво кобзарів. Саме до звуків прадавньої кобзи прислухалися відвідувачі літературно-музичної композиції «Шлях кобзарів – це шлях народу»детальніше


        29 лютого співробітники інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки брали участь у міжвузівському семінарі-практикумі «Бібліотека ВНЗ: межі взаємодії»детальніше


        16.02.2016 року у читальній залі Наукової бібліотеки відбулася літературно-музична вітальня, присвячена Дню всіх закоханих, «Кохання як муза».детальніше


        1 лютого 2016 року відбулася настановча конференція з педагогічної практики студентів 432 групи механіко-математичного факультету.детальніше


        12 грудня відбувся День відкритих дверей механіко-математичного факультету МНУ ім. В. О. Сухомлинського.детальніше


20 листопада в читальному залі Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Су-
хомлинського відбувся круглий стіл «Особистість. Культура. Етнос». детальніше


19.11.2015 року у читальному залі Наукової бібліотеки МНУ ім.
В.О. Сухомлинського відбувся художній вернісаж «Казкові квіти Петриківки». детальніше


Традиційно 9 листопада в Україні святкується День української мови та писемності. детальніше


Літературно-документальна виставка «Героям слава!»детальніше


22 вересня 2015 року
стартувала методична декада «Адаптація першокурсника до навчання у ВНЗ». детальніше


З 13.05.15 по 15.05.15р. бібліотекою було експоновано цикл виставок «Літо - 2015»детальніше


16 квітня 2015 року, в читальній залі Наукової бібліотеки МНУ ім.
В.О. Сухомлинського, проходила літературно-музична композиція до ювілею Ліни Костенко на тему «І щось в мені таке болить, що це і є, напевно, Україна».детальніше


З 7 квітня 2015 року в читальній залі Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О.Сухомлинського розпочала роботу виставка-перегляд літератури «Краєзнавчий калейдоскоп». детальніше


Читальна зала Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Сухомлинського 1 квітня 2015 року презентувала одразу дві виставки.детальніше


У читальному залі бібліотеки пройшов захід «Народознавчий віночок» зі студентами ІІ курсу факультету розвитку дитини.детальніше


«Тарасів дух тут нині і довічно» -

цю істину ще раз підтвердили бібліотекарі НБ МНУ ім. В.О. Сухомлин-
ського та студенти механіко-математичного факультету. детальніше


На базі Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О.Сухомлинського для співробітників та викладачів університету була прочитана лекція на тему «Надзвичайні ситуації та цивільний захист». детальніше


Співробітники Наукової бібліотеки беруть активну участь в Кубкових змаганнях серед викладачів та співробітників університету за 2014 - 2015 рр.детальніше


          Співробітники Наукової бібліотеки спільно зі студентами та викладачами Інституту педагогічної освіти підготували та провели культурно-просвітницький захід - Еко-тайм «Дбаймо про майбутнє сьогодні: вплив засобів побутової хімії на людину та довкілля».
детальніше


     Вже традиційно НБ МНУ ім. В.О. Сухомлинського відзначає Всеукраїнський день бібліотек разом зі своїми читачами. Цього року ми з радістю представили широкому загалу колекцію «Автограф на пам’ять».детальніше


VII Міжнародні та XXI Всеукраїнські педагогічні читання "Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: вчимося толерантності"

        26 вересня у читальній залі Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Су-
хомлинського працювала секція «Шкільна бібліотека – осередок виховання толерантності».детальніше


Миколаївська книга – 2014

    22-25 квітня у ЦНБ імені М.Кропивницького проходить традиційна щорічна виставка місцевих книговидавництв «Миколаївська книга – 2014».детальніше


«Любові пам'ять незабутня»:
Шевченкові дні
в Науковій бібліотеці МНУ ім. В.О. Сухомлинського

Під такою назвою в Науковій бібліотеці МНУ ім. В.О. Сухомлинського пройшов театралізований захід присвячений Тарасу Григоровичу Шевченко. детальніше


          Презентацію 35-томного «Зібрання наукових праць» доктора історичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, директора навчально-наукового інституту історії та права МНУ імені В.О.Сухомлинського Миколи Миколайовича Шитюка було підготовлено співробітниками Наукової бібліотеки для студентів та викладачів інституту. детальніше


          20 березня 2014р. у читальному залі Наукової бібліотеки МНУ імені В.О.Сухомлинського в рамках Європейського тижня протидії расизму спільно з Радою національних товариств Миколаївської області було проведено захід «Жива бібліотека». детальнішеІ мене в сім'ї великій,
В сім'ї вольній, новій
Не забудьте пом'янути
Незлим тихим словом.Шевченкові дні
в Науковій бібліотеці МНУ ім. В.О.Сухомлинського

        Тарас Шевченко – символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини та до Батьківщини. Майстер слова і пензля, віддав усі свої сили за визволення українського народу. В ці знакові весняні дні співробітники бібліотеки намагалися як найповніше розкрити Тараса Григоровича Шевченка: як геніального поета, знаного художника, борця за справедливість і просто людину, яка мріяла, кохала, тужила.
      Спільно зі студентами та викладачами організовуються та проводяться багато цікавих заходів, так 13 березня пройшов конкурс читців «Вечір Шевченкового слова», студенти різних факультетів читали вірші Тараса Григоровича. Атмосфера заходу була пронизана духом українства, любові до Батьківщини, розумінням туги та болю Кобзаря за неньку Україну.
      Цікавими обіцяють стати поетичний вечір «Любові пам'ять незабутня», присвячений особистості Великого Кобзаря та вечір «З Україною в серці», де будуть обговорюватися питання творчого спадку Шевченка-художника.
        Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наші заходи, слідкуйте за анонсами на сайті бібліотеки.


І мене в сім'ї великій,
В сім'ї вольній, новій
Не забудьте пом'янути
Незлим тихим словом.Шевченкові дні
в Науковій бібліотеці МНУ ім. В.О.Сухомлинського


Книжкові виставки
 • "Тарас Шевченко - наш син, наш брат, наш батько"
 • "Виставка однієї книги. "Кобзар"
 • "Шевченкові етюди"
 • "Тарас Шевченко - пророк і геній української нації"

Віртуальна виставка
Огляди літератури
 • "Життя як легенда."
 • "У Шевченковому колі."

Масові заходи
 • День одного письменника.
  "Великий син великого народу"
 • Поетичний вечір
  "Любові пам'ять незабутня"
 • Вечір
  "З Україною в серці. Шевченко художник"
 • Студентська конференція
  "Стежками Шевченка до юних сердець"


28 лютого 2014 року в Науковій бібліотеці МНУ імені В.О.Сухомлинського пройшла презентація робіт викладачів кафедри педагогіки початкової освіти навчально-наукового інституту педагогічної освіти. детальніше


27 лютого 2014 кафедра української мови та лінгводидактики факультету філології та журналістики у читальній залі МНУ ім. В.О. Су-
хомлинського провела захід до Міжнародного дня рідної мови детальніше


12 лютого в НБ МНУ ім. В.О. Сухомлинського пройшов «Містичний вечір у бібліотеці», присвячений 205-річчю з дня народження
Миколи Васильовича Гоголя.
детальніше


23 жовтня 2013 року Наукова бібліотека МНУ ім. В.О. Сухомлинського відсвяткувала 100-річчя від дня свого заснування. детальніше


В рамках святкування Всеукраїнського Дня бібліотек та 95 річниці від дня народження В.О. Сухомлинського Наукова бібліотека проводила з 24.09 по 30.09.2013р. відкриті перегляди та огляди літератури. детальніше


Наші співробітники з 4 по 8 червня прослухали змістовні та цікаві курси підвищення кваліфікації. детальніше


З 22 по 26 квітня 2013 року пройшла виставка "Миколаївська книга - 2013". детальніше


8 квітня 2013 року в актовій залі університету пройшов музичний вечір “Я люблю тебя, жизнь”, присвячений творчості видатних артистів, легенд радянської естради. детальніше


З 3 по 5 квітня 2013 року в університеті проводилася Регіональна пересувна виставка «Миколаївщина інформаційна», в рамках якої було представлено близько 400 книг 11 найбільших видавництв області. детальніше


21 березня у читальному залі Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Сухомлинського для студентів Інституту педагогічної освіти та факультету розвитку дитини проведено спеціалізований захід «Студенту-педагогу». детальніше