Наукова бібліотека


МНУ ім. В. О. Сухомлинського

Новини
З 3 по 5 квітня 2013 року в університеті проводилася Регіональна пересувна виставка «Миколаївщина інформаційна», в рамках якої було представлено близько 400 книг 11 найбільших видавництв області.
3 квітня відбулося урочисте відкриття за участю провідних видавців Миколаївщини, представників обласної та міської адміністрацій. Актуальні питання розвитку видавничої сфери Миколаївської області в рамках круглого столу обговорювали представники бібліотек, управляння у справах преси та інформації, видавці та студентський актив.
Змістовно та цікаво пройшла зустріч з доктором педагогічних наук, професором МНУ ім. В.О.Сухомлинського В.В.Гладишевим та директором видавництва «Наваль» Л.Ф. Трасповим, які презентували книгу «Город на «стыке моря и лимана» и Мир».
Невимушено та з задоволенням спілкувалися студенти з лауреатом Всеукраїнських літературних конкурсів, членом Національної спілки письменників України А.А. Маляровим, який прийшов на зустріч разом зі своїм видавцем А.В. Румянцевою.
На зустрічі зі студентами Інституту історії та права І. О. Гудим представила започатковану її видавництвом серію книг про видатні постаті в історії нашого краю «Легендарные имена».