Наукова бібліотека


МНУ ім. В. О. Сухомлинського

Новини


16 листопада 2017 року НБ МНУ ім. В.О. Сухомлинського спільно з кафедрою дошкільної освіти проведено літературно-філософське ревю «Світ ловив мене, та не спіймав…» до 295 річниці від дня народження Г.С. Сковороди.
Метою проведення літературно-філософського ревю було розкриття граней творчості українського мислителя, філософа, просвітителя, поета Г.С. Сковороди.
Світ митця… Неповторна й загадкова суть творчості, її образів, законів і мінливих форм, незалежна і горда велич символів… Кожен, хто доторкнеться до нього, опромінить свою душу добром, красою і мудрістю.
Багато проблем, поставлених Г. Сковородою, в наш час, як ніколи актуальні. Його постать яскраво виділяється в колі видатних людей України, та й людства загалом. За час нашого ревю ми ледь доторкнулися до його таланту. Але за життя кожному з нас неодноразово доводиться звертатися до спадщини Г. Сковороди, як до цілющого джерела – і ми щораз знаходимо там щось нове, потрібне.
Велику подяку висловлюємо студентам 428 групи факультету дошкільної та початкової освіти та шановним викладачам за творчу співпрацю. Завжди раді вітати вас у Науковій бібліотеці.