Наукова бібліотека


МНУ ім. В. О. Сухомлинського

Новини
          27 лютого 2014 кафедра української мови та лінгводидактики факультету філології та журналістики у читальній залі МНУ ім. В.О. Су-
хомлинського провела захід до Міжнародного дня рідної мови, яке 21 лютого за рішенням ЮНЕСКО відзначають усі народи Землі.
          Організаторами концертної програми виступили викладачі кафедри, співробітники Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Сухомлинсь-
кого та студенти І, ІІ, ІІІ курсів факультету. Ведучими заходу були Солощенко Аліна (301 група) та Дяченко Віктор (201 група).
          Усіх присутніх вони повели сторінками історії започаткування Міжнародного дня рідної мови. Не оминули і подій, що відбуваються в Україні, вшанувавши хвилиною мовчання всіх, хто відійшов у вічність, відстоюючи власні ідеї.
          Глядачів своєю присутністю порадували баба Параска та баба Палажка, які не лише жартували, а й донесли до аудиторії норми правильної вимови.
          З уст студентів лунали чудові слова українських письменників про мову, зокрема згадали геніального поета Тараса Шевченка, 200-річчя від Дня народження якого відзначають у цьому році.
          Присутні мали змогу послухати пісню болгарською мовою у виконанні студентки 301 групи Дрондель Карини. переглянули відео та слухали гімн на різних мовах світу.
          Серед запрошених були також студенти навчально-наукового інституту педагогічної освіти сестри Куньо – Олександра та Юлія, які виконували пісню на слова В. Симоненка «Лебеді материнства».
          Організатори заходу також підготували сценку за участю студентів 3-го курсу. Чоловічі ролі дісталися дівчатам-студенткам із 341 групи: Тамарі Бурі, Вікторії Вергелес та Ользі Ніколаєвій.
          Родзинкою був виступ студентів 251 групи про близьку для них російську мову. Від студентів лунали авторські вірші.
          Свято звершилося бурхливими оплесками та залишило приємні враження.