Наукова бібліотека


МНУ ім. В. О. Сухомлинського

Новини
        6 квітня 2016 року в МНУ ім. В. О. Сухомлинського відбулася зустріч із відомою нині львівською письменницею, яка творить українське фентезі, Дарою Корній.
       На зустрічі, організованій кафедрою української мови та літератури, Науковою бібліотекою було презентовано виставку «Українська література в сучасному форматі» (в експозиції наукова та художня література, періодичні видання). Серед присутніх: викладачі та студенти філологічного факультету, представники ЗМІ та ін.
      Варто зауважити, що успіх супроводжує авторку починаючи із перемоги її першої книги «Гонихмарник» у конкурсі «Коронація слова» (2010). Сьогодні, маючи 11 виданих книг, входячи до складу журі згадуваного конкурсу, авторка стверджує, що робота зі словам – її хобі. Говорячи ж про українську міфологію та розвиток жанру українського фентезі, зауважує, що на противагу фентезі інших країн, маємо свою не менш цікаву традицію.
        Підсумком зустрічі стала презентація нової книги Дари Корній для дітей «Петрусь-химородник» та автограф-сесія письменниці.